+90 262 335 24 57

Hakkımızda

Firmamız,Hidrolik-Pnömatik ve Hidrolik otomasyon konularında 19 yılı aşkın uzun bir zaman diliminde elde ettiğimiz tecrübeleri deneyimli kadromuzla siz değerli müşterilerimize"Hidrolik Sistemlerde Optimum Çözümler" sunmak prensibi ile hizmet etmeyi ilke edinmiştir.

Globalleşen Dünyamızda ,müşterilerimizin ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek,problemleri yerinde ve hızlı bir şekilde çözmek ve destek vermek gerekliliğinden hareketle,Müşterilerimizin hidrolik sistemler konusundaki ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli desteği vermek,müşteri memnuniyetinin sağlanması ve ' kaliteli ürünü doğru fiyata' tedarik etmek ana prensibimizdir.

Hizmet konularımız hidrolik mühendislik,sistem tasarımı,ürün satışı,teknik danışmanlık,teknik eğitim,satış sonrası teknik servis,anahtar teslimi hidrolik sistem kurulumu ve hidrolik montajdır.

KURUMSAL

Murat Hidrolik & Pnömatik hakkında öğrenmek istediğiniz tüm kurumsal bilgileri burada bulabilirsiniz

Hedef ve İlkeler

En büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek,müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. Biz biliriz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu bilirler. Onlar bilirler ki biz her zaman onlar için daima en iyisini düşünürüz.
Müşteri odaklı  entegre hidrolik ve pnömatik çözümleri sağlayarak, her zaman ve heryerde müşterilrimize hızlı, kaliteli ekonomik hizmet sunmaktır.

Kurumsal Değerler

Hidrolik ve pnömatik sektöründe küresel rekabet içinde yer alan geliştirdiği teknoloji ve pazara sunduğu ürünler ile tüketicilerin dünya markaları ile bir arada alternatif gördüğü ve tercih ettiği bir marka ve pnömatik sektöründe müşterilerini geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.

Haberler & Duyurular